Exclusion Kedi Maması

lknur

Kullana varsa bilgi verebilir mi

10 CEVAP

duman_cat_world

Palyaco arkadaşımız bu mamayı kullanıyormuş ve bie anlattığına göre dışkısına, ağız kokusuna, tüy sağlığına iyi gelmiş. içeriğini de ben beğeniyorum. deneyebilirsiniz😊

Oqrenerde06

Numune aldım yüzüne bakmadılar birdaha deneyecegım.

Palyaco

Kedimin en severek yedigi mama suan cok hareketlendi sığır etli kisirlastirilmisi daha çok sevdi daha önce yavru mamasını ve ton balıklı kisir mamasinida kullandim

Oqrenerde06

@MİNİGİMMM Petlebi de tester mama kısmından aldım siz de oradan alabılırsınız 95 kuruş

Minigimmm

@Oqrenerde06 numuneyi nasıl aldınız. İsteyebiliyor muyuz kendilerinden.

@Palyaco Bende merak ediyorum bu mamayı denemek istiyorum. Çok fena bir durumda tüy dökümümüz var mama değişikliği duşunuyorum siz ne zamandir kullaniyorsunuz bu mamayi. Icerigi nasil et oranlari nasil

Deliladilan

3 ay oluyor sığır etli olanıyla tanışalı. (daha balıklıyı denemedim bu arada belki daha da iyidir)
2 kedim de bayılarak yiyor. yaşlı olanın tüyleri hep sertti hatta yapısı öyle sanıyordum meğer doğru mamayı bulamamışız yıllardır.
N&D den geçiş yaptık ve bu kadar iyi gelebileceğini düşünmemiştim.
N&D demişken kokusundan bahsetmeden olmaz. Aşırı hoş bir kokusu var bu mamanın, meyvemsi gibi. Kötü dışkı kokusu vs zaten yok. Tüy yumaklarını da dışkı yoluyla atıyor vücuttan. İçeriği temiz ve doğal ürünlerden yapılmış. Kısacası gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. (Tester paketleri satılıyor 50 gr. farkı görmeye yeter mi bilemiyorum ama deneyin mutlaka. Ben ilk paketi açık mama olarak kilosu 55 tl ye almıştım Kadıköy den)

Bobur

Petlebide numune ürünleri var.

Deliladilan

Petlebi şu an sığır etlisini 116 TL ye düşürmüş diğer sitelerde 150 den aşağı yok. umarım bir süre sonra fiyatları uçmaz bu mamanın da 🤕

Palyaco

En önemlisi Akdeniz besinleri var içinde tahil olarak pirinç ve bezelye var sağlıklı mısır ve mısır gluten patates yok içinde benim için önemli bunlar

Palyaco

Birde önerdiğim kişiler bana teşekkür mesajı gönderdiler