Balık Nasıl Verilir Sizce

Kedim yeni doğum yaptı evde kedime balık vermeyi düşünüyorum tencerede haşlayıpmi vereyim yoksa kızartıpmi vereyim bir fikri bilgiisi olan varmi

14 CEVAP

Palyaco

Yazın balık vermenizi tavsiye etmem ciğer suda haşlayıp verseniz daha iyi olur

simbakedi

haslayin ama kilciklarini iyi ayiklayin. kizartmada gereksiz yag olabilir kediye.

Bobur

Haşlama yağsız olacağı için daha iyi olur.

theyusra

haşlama

Lunaveelmas

Haşlamaa

Pollythelilly

Suyla yağsız tuzsuz bir şekilde haşlayabilirsiniz.Kızartma kediye faydalı olmaz yüksek yağ içeriği sebebiyle

Sofia_juju

Kızartİnsanız gereksiz yağ olur haşlama

Balık için ızgara en sağlıklı olanı. Yağsız ve vitamin değerlerini koruyarak pişiyor.

Gimlihanim

Kızartma kesinlikle hayır. Haşlama, buharda pişirme, ızgara olabilir.

Melihcn

Somon alabalık vs gibi türleri çiğ olarak verebilirsiniz ufak porsiyonlara bölüp suzionline bloğunda tariflerde var daha besleyici raw beslenme şekli gibi düşünebilirsiniz taze olması şartıyla

Pufininelifi

Yağsız, tuzsuz, baharatsız haşlama şeklinde verebilirsiniz.

Gulsuu06

Haşlama veya ızgara yağsız olacağından daha sağlıklı olur kediniz için. Birde tuzsuz ve baharatsız olarak vermeye özen gösterin.

Haşlama

yyagmmurrrrr

haşlama verebilirsiniz