Köpeğim Kendi Dışkısını Yiyorrrrr

irmtnc3

Arkadaşlar köpeğim kedisi dışkısını az önce gözümün önünde sanki et yer gibi iştahlı bir şekilde yedi. Bunu niye yapar ve nasıl geçer acil öneriye ihtiyacım varrrrr

6 CEVAP

Lunaveelmas

Bir köpeğin kendi dışkısını yemesinin başlıca sebepleri: Kokusunun ve tadının güzel olduğunu düşünüyor olabilir. (Köpekler tat konusunda oldukça zevksiz olabilirler.) Aç olabilir. Temel besinsel maddelerinde eksiklik yaşıyor olabilir veya barsaklarında gıda emilim problemleri yaşıyor olabilir. Araştırdım sanırım bundan kaynaklı

irmtnc3

Teşekkür ederim

Superisi814

Bir köpeğin kendi dışkısını yeme sebeplerinden biri yukaridaki bilgilere ek olarak vitamin eksikligi olabilirya da izini kaybettirmeye calismasi olabilir enteresan bir sekilde..

irmtnc3

Teşekkür ederim bende biraz araştırdım vitamin VMP alacağım birde dışkı yemeyi engelleyen haplardan inşallah alışkanlık olmadan hemen kurtuluruz 🙏🏻

irmtnc3

Acilllllll

irmtnc3

Upppp