Pamuğun Hikayesi

Zeynepsusam

Benim adım Pamuk. Aslan gibi bir erkek yavruyum. Hatta mırıldamam bile aslan sesine benziyor. Patilerim kocaman ve masaj yapmayı severim. Oynarken asla tırnaklarımı çıkarmam. Gözlerim çekik, bakışlarım asil. Yaşıtlarıma göre büyük cüsseliyim. 8 mayısta huzurlu bir akşamda huzurlu bir bahçede doğdum. 3 kardeş arasında en gürbüzü bendim. Ama annem hastaydı, o kadar zayıflamıştı ki yemek yemeye bile takati yoktu. Neyse ki bahçenin sahipleri annemi veterinere götürdü ve tedavi ettirdi. Bize de gözleri gibi baktılar. 40 günlük olduğumda bir aile beni sahiplenmek için söz verdi. Anne sütünü bırakmamı bekliyorlardı. Artık tamamen mama yiyorum ama hastalandığım için beni almaktan vazgeçtiler. Yanağımda apse vardı. Tedavi oluyorum neredeyse iyileştim. Dün diğer iki kardeşim evlerine gitti ama ben kaldım. Yalnız kaldığım için çok üzülüyorum. Beni sevecek insanların olduğu sıcak bir yuva arıyorum. Evinize biraz neşe, biraz asalet, çokça sevgi getiririm. 🦁
İletişim: instagram @ummiyane
Yer ANKARA

9 CEVAP

6_zeytin

Tüm patililerin yuva bulması dileğiyle🍃🙏

Lunaveelmas

:) sıcak bir yuvası olsun inşallah tüyleri kadar ömrü olsun

CalicoMinos

Gerçekten üzüldüm size önceden sahiplenip yanağında yara çıktı diye vazgeçmiş olmanız.

AdaCoco

umarım yuva bulur. instagram’dan ilan hesaplarına mesaj atabilirsiniz. petlebi’ye de ilan verin mutlakaX

AdaCoco

*mutlaka

Zeynepsusam

Biz sahiplenen taraf değiliz sahiplendiren tarafız profil fotoğrafımdaki benim evdeki kedim Susam. 6 yaşında ve başka kedileri asla kabul etmiyor. Pamuğun annesi bahçemizde yavruladı, anneyi yeni kısırlaştırdım yavrulara sahip bulmaya çalışıyorum. Ben tedavi ettirdim zaten Pamuğu asla hasta diye bırakmam. Kendi kedim kabul etse eve alırım.

Zeynepsusam

Ya fotoğraf eklemiştim onlar gözükmüyor