Kedim Kısırlaştırdık, Kumunda Uyumaya Başladı?

Kekikcik

Bu sabah kedim(Dişi 11 aylık civarı) kısırlaştırma operasyonu geçirdi. Eve geldiğinde kumunu kazmaya çalıştı ve orda sızdı kaldı. Alıp yastigina koyarken acı bi sekilde miyavladı bi daha dokunmadik. Bi süre sonra gidip tekrar yattı oraya. Canı acımasin diye de dokunamiyoruz. Ne yapmamız gerek ya da bi sey yapmali miyiz lütfen yazin.

3 CEVAP

Lils

Nerede rahat ediyorsa orada kalsın. Kumun kafasını koyduğu kısmına örtü serebilirsiniz. Tuvalet problem olduğu için rahat edemiyorlar. Benim kedim de kumda uyudu.

mimimomo

anestezi nedeniyle olabiliyor. tuvalet ihtiyaci rutinini atlamiyorlar.

kumu cok temizse ellemeyebilirsiniz de aslinda ama kullanilmis kumsa, nazikce tutup-tasiyip, dusme riski olmayan bi yere yatirabilirsiniz. (varsa, alti naylonlu bezlerden serebilirsiniz)
24 saate normale donuyorlar zaten.
cok gecmis olsun.

koalandalago

Bentonit antibiyotik etkisi sayesinde cildi sakinlestiren bir sey aslinda. :) Belki yarasina degiyordur ve iyi geliyordur.