Acil !!! Köpeğim Dışkısını Yaptıktan Sonra

Acaryes

Kopegim dışkısından sonra Böyle bir şey bıraktı. Sizce tehlikeli bir şey mi ? Bilen varsa paylaşabilir mi ? Işhanı iyi halsiz iç dış parazit yaptırdık kanı düşük.diye kan şurubu içiriyoruz.

5 CEVAP

simbakedi

veterinere danissaniz daha saglikli olur

Acaryes

Yarın sabahtan götüreceğim. Yazdim da takip edin dedi belki yaşayan daha önce deneyimlen biri varsa öncesinden içimi rahatlatır diye yazdım. Tavsiyeniz için teşekkürler

Herasue

eğer metalik bir kokusu varsa, böyle silseniz bile hala ordan kokusu geliyorsa köpeklerdeki anal keseden kaynaklı olabilir. bazen dışkıyla çıkıyor bazen de sadece kokusu geliyor ve veterinere götürüp sıkıp alıyorlar ama gene de siz bi veterinerinize sorun

citirannesi

Veterinere gittiniz sanırım, ne sonuç aldınız? İnşallah çocuğunuz iyi durumdadır.

Acaryes

Çok teşekkür ederim öncelikle ilginiz ve desteğiniz için yabancı bir madde yediğinden olabilir ya da parazit döküyor bundan da kaynaklı olabilir dedi izleyin takip edin dedi ama bir daha da yapmadı