Bravery Kedi Maması Hakkında Düşünceleriniz

gabomb

Türkiye pazarında çok bilinen bir mama değil ve son zamanlarda da eskisi kadar satışı yapılmıyor. Siz ne düşünüyorsunuz bu mama hakkında. Tahılsız, glutensiz, ve hidrolize proteinler içeriyor.

4 CEVAP

duman_cat_world

Bence gayet güzel içeriğe sahip. Bulmak biraz zor olabilir ancak denenebilir bence😊

Palyaco

İçeriği guzel bir mama ama heryerde bulmak zor

Snzlc

içeriği güzel ama diğer arkadaşların da dediği gibi heryerde bulunmuyor. güvenli satıcı bulmak lazım.

theyusra

içeriği hoşuma gidiyor benimde ve bir ara mutlaka denemek istiyorum