Petlebide Görmek İstediğiniz Markalar Var Mı?

duman_cat_world

Bana hediye gönderecekleri zaman mesajla iletişime geçmişlerdi. Oradan konuşmuştuk. Simdi de eğer görmek istediğiniz markalar varsa yazın, topluca söyleyeceğim. Mesajları görüyorlar, önerimi dikkate alabilirler. ❤️👍 Golosi kedi maması, Lindocat kedi kumu ve Biofeline takviye gıdalarını görmek istediğimi söyleyeceğim, baska markalar için yorumlarınızı bekliyorum😊

39 CEVAP

duman_cat_world

Şunları söyledim ❤️👇

KURU MAMA:
Bozita
Sanabelle
Golosi

KUM:
Lindocat
Pumcat
Orga Kitty pelet

ÖDÜL/TAKVİYE
Brit Care Snacks
Biofeline

Umarım getirirler bu markaları. 😊❤️🙏

eneskolon

Bi barf mama yapsalar petlebi güvencesiyle alsak tadından yenmez bi iletin belki kafalarına yatar 😀

Poncimin

Golosi, Bozita, Sanabelle aklıma bunlar geldi kuru mama olarak.

duman_cat_world

Bozita ve Sanabelle de aklımda😊 Başka istek yok mu?

Hlykls

Mera, naturea kuru ve yaşmamaları... bunlar da olmalı petlebide

Palyaco

Beaphar Milk paste malt olucakti

Palyaco

Tabi naturea kuru mama

Palyaco

Ben exclision yazdım getirdiler önerileri dikkate aliyorlar

theyusra

biofeline, biopetactive ürünleri ve daha çok kum çeşidi 🙌

tyguler

orga kitty pelet kum
brit care ödül mamaları

tyguler

bir de oneri olarak bu ara veterinerler MBV markasıni çok oneriyor insanlar da alıyor buraya getirirlerse kendileri kazanc elde edebilirler oneri olarak yazayim dedim.

duman_cat_world

Minigimmm
Maalesef dün söyledim. Söylediğim markaları da paylaştım yorum olarak. Yukarıda bir yerlerde bakabilirsiniz. Naturea söylemedim :(

Palyaco

Golosi indor kedi mamasi pum cat kedi kumu beaphar Milk padte malt

duman_cat_world

Tamamdır herkese teşekkürler yazıyorum şimdi😊

Minigimmm

Naturea'nin yaş ve kuru maması olsun isterdim. Soylediniz mi acaba