Mama Değişimi

aysekrzm

kedim için sahiplendiğimden beri proplan kullanıyorum. ben de fiyatını hak etmediğini düşündüğüm için bir çok kere farklı mamalar denedim ama ne yazık ki kedim hiçbirini sevmedi. ama şuan fiyatlar gerçekten çok çok arttı. daha uygun fiyatlı ya da verdiğim parayı hak eden bir mamaya geçmek istiyorum eğer seveceği bir tane bulursam. ancak şöyle bir sıkıntı var: geçmek istediğim mamanın testerları yok veya açık da satılmıyorlar ki az alıp deneyelim. geçmeyi düşündüğüm mama bozita bu arada. bu konuda ne yapmalıyım? ve sizin de onerebileceginiz orta fiyatlı mamalar varsa önerilere açığım. şimdiden teşekkürler herkese.

3 CEVAP

simbakedi

benim kedim ve sokaktakiler bayılarak yemişti bozitayı valla. bilemiyorum ne yapacaksınız ama 2 kilo alsanız sanki pişman olmazsınız gibi.

Betulb97

Ben de proplan kisir somonlu dan mama değişimine gideceğim, hangilerini denediniz ve kediniz sevmedi acaba? Fikir olur belki bana da

Palyaco

Bozita kullandım diskida yumuşama ve tüy dökümü oldu gene deneyin her mama her kediye yaramiyor