Mystic Yavru Kedi Maması

elifmrtl1

Ben ilk unique baby cat maması kullanıyordum kedim çok seviyordu ve ek gıda aramıyordu. Maddi açıdan beni biraz zorlayınca tavsiyelere göre mystic aldım 1.5 aydır da onu kullanıyorum. Başlarda severek yiyordu fakat artık zorla yediğini düşünüyorum. Sürekli yemek arayışı içinde ve tam doymadığını fark ettim. Yaş mama da kullanıyorum ama bana daha doyurucu maddi açıdan beni fazla zorlamayacak bir mama önerir misiniz. Şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

Palyaco

Obivan selection öneririm kuzulu 49 tl malt hediyeli marka.mama.da

theyusra

(hiçbirini denemedim içeriklere göre yazıyorum) profine, prochoice, felicia, sprectrum yeni serisi, obivan selection, bozita

Lils

Obivan selection, prochoice, bonacibo.