Dişi Kedi Kızgınlık Belirtileri?

Arzuarslan

Dişi kedilerde kızgınlık döneminin belirtileri hakkında bilgi verebilecek olan var mı?

7 CEVAP

Arzuarslan

@snzlc Bu alan, aciliyeti olan sorular için değil SORUSU olanlar için. Bu yüzden sordum. Ayrıca google'da bütün sitelerde resmi bir şekilde aynı cevapları gördüm, burada yaşayanlar cevap verir diye sordum. Aciliyetiniz varsa umarım cevap bulursunuz, yoksa da umarım aciliyeti olanlara cevap verirsiniz. İyi günler. 💐

theyusra

sürekli şirinlik yapıp kendilerini sevdirmeye ve evden kaçmaya çalışıyorlar, boş zamanlarında erkek kediye sesini duyurabilmek için uluma şeklinde miyavlıyorlar, evdeki erkek bireylere daha çok yanaşmaya başlıyorlar bir de bazılarının iştahı kesilebiliyormuş galiba

Yerlerde yuvarlanıp sürekli size sürtünür. Popo yukarı gövde aşağı mırk mırk dolaşır. Acı acı bağırır.

Sofia_juju

Kendinizin sırtı ile kuyruğu arasındaki yere dokunduğunuzda hırlayıp yokarI kaldırıyorsa kendiniz kızgınlık döneminden demektir.ve acı çekermesine miyavlıyor sana da kızgınlık döneminde demektir

Snzlc

aslında bu soruyu google'a sorsanız o da cevap verirdi. aciliyeti olan postlar bu şekilde aşağıda kalmaz.

Arzuarslan

@snzlc Dediğimi anlayamadınız sanırım. Google'daki bilgiler resmi bilgiler ve genelde çoğu sitede aynı şeyler yazıyor. Buradaki cevaplar, bunu yaşayan insanlardan duyacağım cevaplar olacağını düşündüm. Bu cevap yeterli gelmediyse; soruyu sorma sebebim cevap almaktı, bilgilenmekti. Ve bilgilendim. Cevaplayanlara teşekkür ediyor, size elveda diyorum. Bu kadar kasmayın sakin olun yahu sadece birileri soru soruyor birileri de sağolsun cevaplıyor sakin oluun. :D

Snzlc

@arzuarslan anlamadım madem internette okudunuz neden tekrar aynı şeyleri duyma ihtiyacı hissettiniz? elbette burada sorulmamış sorulara aciliyeti olan durumlara cevap veriyoruz. örneğin iki haftadır yavru bir kediye yuva arayan arkadaşımızın postuna yorum yapıyoruz ki güncel kalsın. en üstte görülsün. benim size cevap vermemdeki amaç budur. sadece bu konudaki hassasiyetimi bildirdim. çünkü bazen benim postlarım da yüz kere sorulmuş sorular veya internette araştırılsa cevabı bulunacak sorular yüzünden arada kaynayıyor ki ben önce daha önce burada benzer başlıkta post açıldıysa onları okuyorum. iyi günler.