Kedi İçin Uygun Fiyatlı Mama Önerebilir Misiniz?

mimininanne

Mihrostaki whiskas alıyordum. Cok sağlıksız oldugunu ogrendim. Butcem cok az. Sizce ne alabilirim. Bir kilo mamaya 50 den fazla veremem. 50 bile fazla cunku hem kendi kedilerimi hemde sokaktakileri beslemek zorluyor beni ogrenciyim.

26 CEVAP

eneskolon

Bozita alın 10 kilo alınca kilosu 40 lira oluyor

simbakedi

kilosu 50 tl ciddi bir miktar hic az diye dusunmeyin. yapmaniz gereken bir anda biraz fazla para verip 10 kilo almak. bozita 10 kilo aliminda 35-45tl arasi oluyor kilosu. alabileceginiz en iyi mama olur proplandan da guzel bir icerigi var. ben de kullandim kedime cok iyi geldi severek yedi, sokaktakiler de bayildi.

AdaCoco

Felicia, Mystic alabilirsiniz. 10 kg gibi büyük miktarlarda alınca kg fiyatı daha uyguna geliyor bu arada.

tyguler

brit care 7 kg alinca 50tl
bozita 10kg alinca 40tl

bunlara bakabilirsiniz

Palyaco

Golosi uygun fiyatlı mamalarin içinde en iyisi

duman_cat_world

Golosi, Mystic, Mycat, Felicia uygun fiyatlılar.

elifklcc

Alacaksanız kesinlikle felicia ya da sanabelle alın zamanında uygun ve iyi olsun diye çok araştırmıştım bu ikisi çok iyi mamalar ve ucuzlar da kalitelerine göre. Gerçi sanabelle fiyatı ne kadar oldu bilmiyorum ama.. sadece size tavsiyem en ucuzu olsun diye micho, bonacibo gibi markalar almayın sonra veteriner parası vermediğiniz paranın kat kat fazlasına denk geliyor zaten, bi de üstüne hayvanın sağlığı bozuluyor.

Lils

Brit care
Mystic (şubattan beri kullanıyorum)

Badem22

Bonociba 1.5 kg luk aldım 60 tl civarıydı. Kedim pek sevmedi bazıları güzel diyor bazıları değmez diyor. Mama çok sıkıntılı bi konu iyisini ve bütçenize uygun olanı bulmak çok zor.

unique mama

unique mama alın bence ve çok da ucuza gitmeyin sağlıkları açısından tehlikeli olabilir

duman_cat_world

Mycat kedi mamasının içeriği hoşuma gitti. Kilosu 50 yi geçmiyordu.

Sofia_juju

Çok Ucuz mama kulanamazın ucuz mama kullanırsanız kendinizin sağlığını tehlikeyetkileyen atarzınız. Reflex önerebilirim uygun fiyatlı ve orta seviyede

Pikapru

Merhaba ben geçen prochoise aldım. 15 kilosu 300'e. Felicia'da hemen hemen bu fiyatta. Mystic de uygun fakat yavru kedilerde ishal yapıyor diye bir şey hatırlıyorum. Yetişkinlerde olmuyordu galiba. *********** da ilk alışverişe 50 lira indirim yapıyordu oradan aldım. YouTube'da İlayda Öztürk adlı YouTuberın mama önerisi videosunu izlemiştim. İçerikleriyle birlikte inceliyor. Oraya da bakabilirsiniz.

Pikapru

Bu arada evet golosi'nin de 20 kilosu iyi o mamaya da iyi diyorlar