Lütfen Bilen Varsa Saint Bernard Hakkinda Bilgi Versin

iamirem6

Ben bir sey sormak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim. Saint bernard cinsi kopek almak istiyorum bursada yaşıyorum iklimden sıkıntı olur mu? Soguk iklimde yasadigini duymustum burada yasarsa sicak iklimde ne gibi sorun çıkar ve beslenmesi hakkinda bilgilendirirseniz cok mutlu olurum internette gunde 50 kilo mama yedigi yaziyordu bana sacmalik gibi geldi bilgilendirebilir misiniz?

1 CEVAP

bolt

İnternette okuduğunuz yanlış saint Bernard bslayen bir arkadaşım var ve Sakarya gibi sıcak iklimi olan bir yerde yaşıyor ama tüyleri uzadıkça kestirme iz lazım ama çok fazla yemek yiyorlar yani onu doyurabilecekseniz arayın benim arkadaşımın saint Bernardı 70 kg ydi yani beslenmesi zor çok tüy döker her yerden tüy toplamak zorunda kalırsınız bunlara katlanabilir bilicekseniz ve üstesinden gelebilirsiniz alın derim ve bence cins bir köpek alicaginiza soktana veya barınakta alın derim çünkü oradaki köpeklerin insanlara daha çok ihtiyacı var