Köpek Yıkamasıyla İlgili

irmtnc3

Yarın köpeğimizi(3yaşında)yıkamayı düşünüyoruz kendisi bahçede yaşıyor ve yarın hava 25 dereceymiş biz garajda yıkayıp akşama kadar orada kurutup tutacağız garaj daha sıcak 30 derece falan sabah yıkayıp kurutup akşama kadar garajda bekletsek sonra akşam bahçeye çıkarsak üşüyüp hasta olur mu?

6 CEVAP

Lunaveelmas

Çok iyi kurularsanız olmaz hava da sıcak zaten

irmtnc3

Teşekkür ederim bende böyle düşündüm ama yine de şüpheliydim

LOVEshila

3 yaşında köpegin hakkında. Acaba yıkasak mı ne olur soruna sasırdım. 3 yaısna kadar hic mi ilgilenmedn ve arkadasım

Bence bir şey olmaz bizde teddy'i dün yıkadık 27 dereceydi iyice kuruttuk hatta evde kalmadı sıcak diye dışarda durdu üsütmedi 😊

irmtnc3

LOVEshila pardon da ne alakası var sadece danışmak istedim burdan bu konuya nasıl vardın anlamıyorum 😒

irmtnc3

Teddy_sammy Güzel cevabınız ve güzel üslübunuz için çok teşekkür ederim sağ olun