Sokak Kedilerine Mama

Zlatan

Evimizin orda çöpten yiyen bi sürü kedi var onlara 15kglık falan mama almak istiyorum ama uygun da olması gerek öğrenciyim . Tavsiyesi olan yazabilirse sevinirim.

8 CEVAP

aliberken

Merhaba
Ben sokak kedileri için *********nın mito mamasını kullanıyorum yeşil paketli olan.Farklı marka isterseniz daha önce denemedim ama trendline mamada kullanabilirsiniz.

Zlatan

15 kgı 80 liraymış süper

Uygun fiyatlı olsun tabii ama kaliteli de olsun. Bence sokak kedileri için alabileceğin en uygun fiyatlı ve iyi mama Golosi

Cotontzu_Siri

Açık golosi alabilirsiniz

Golosi uygun mamadır tavsiye ederim. Ama bence açık almayın tarihi vs geçmiş olabilir dikkat edin derim

Bonacibo alıyorum ben kuzu etlisine bayiliyorlar köpekler de kennel yiyor

miu

Merhaba, ben sokak kedilerime tavuk ciğeri alıyorum, kilosu 7.5 lira..bazen başkaları kuru mama veriyor yemiyorlar ne marka bilemem, market mamalarının ucuzlarında tahıl yüksek protein yok gibi ondan sanıyorum.

Cotontzu_Siri

Market mamasında et yaklaşık %5 oluyor, o da etse tabii :/