Esenyurt Bölgesi Kedi Kapanı

LOVEshila

Esenyurt bölgesinde gözü cıkmıs ameliyat ol adı gereken sokak kedisi icin kedi kapanı alıp geri teslim edeceğiz olanlar iletişime gecerse sevinirim

1 CEVAP

Ahmetemind

Buradan bulabileceğinizi sanmıyorum ama yine de üstte kalması için cevap yazıyorum. Çevrenizdeki belediye barınaklarını ve özel veterinerleri de aramayı deneyebilirsiniz, çoğunda oluyor anlaşabilirseniz yardımcı olabilirler. Hiç bulamazsanız uzun bir karton kutu bulup en iç kısmına yaş mama veya tavuk gibi yoğun kokulu bir şey koyun. Kutunun giriş kısmındaki üst kapağı ek karton yardımıyla biraz daha genişletin ve en üstüne ağır bir şey koyun. Daha sonra ip bağlayın üst kapağa. Kedi içine girdikten sonra kendiniz ipi çekerek kapatabilirsiniz kutuyu. Tabi kapan kadar etkili olmayacaktır ama acil bir durum için iş görebilir gibi geliyor bana