soyak veteriner sağlık merkezi

0(216) 325 67 56

Hakkımızda

25 YILLIK DENEYİMİYLE 3 HEKİMLE HİZMET VEREN POLİKLİNİĞİMİZ HAFTANIN HER GÜNÜ SABAH 9.00,AKŞAM 21.00 SAATLERİ ARASINDA AÇIKTIR.

Devamı...
Değerlendirme Yorumları
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap

Yumukpayat 26.08.2017 20:05

Malesef beş tane veteriner gezdim hiç biri kuşuma bakmadı. Kuşum sabah acı çekiyordu. Burayı aradım bakıcaklarını söylediler. Sabah saat 11:00 da kuşumu götürdüğümde önemli birşeyi olmadığını gazı olduğunu söylediler. İlaç verdiler. Sevindim ilacı kullandım. Eve geçtim ve saat 17:00 gibi kuşum hayatını kaybetti. Kesinlikle inanmıyorum. Kesinlikle birşey bilmiyorlar gitmeyin götürmeyin.


Kemalk1 16.08.2017 14:47

Kesinlikle tavsiye etmiyorum. İşletmecilik ve insan ilişkilerinden bihaber bir klinik. Hasta olan kedilerimin tedavisine burada devam etmek istedim. Doktora derdimi anlatınca ters cevaplar vermeye başladı. Meğerse içeri girip hemen konuşmaya başlamama bozulmuş. İçeri girerken selam vermemişim. Halbuki vermiştim ancak vermesem ne çıkar insan gibi derdimizi anlatıyoruz. Hemen para muhabbetine girdi. bir dur abicim daha kedileri getireceğiz. Üniversitede hoca olduğundan ve bana ders vereceğinden bahsetti. Hey Allahım biz ne için geldik neyle imtihan olduk. Hoca okuluna gidip öğrencilerine takınabilir bu tavırları. Doktor da hoca da olsan işletmene gelen hasta yakınına müşterine üstenci tavırla sana ders veririm bilmem ne.. böyle davranıyorsan dükkanı kapatabilirsin.


Mehtap4 24.03.2016 16:39

20 mart 2016 pazar günü iki gün önce sahiplendiğimiz yavru köpeğimizi muayene için gittik ve gittiğimize pişman olduk! Kürşat isimli, konuşmalarından veteriner olup olmadığını sorguladığımız kişi köpeğimizi muayene etti. Köpeğimiz 2 aylık amerikan cocker. Kürşat beyin cümleleri aynen şunlardı " iki aylık olmuş, daha hiç aşısı olmamış, üstelik ev yemeğiyle beslenmiş, durumu hiç iyi değil, siz pek ümitlenmeyin!" Ve devam etti " paraziti olabiirdeee olmayabilirdeee bunu bilemem, ama isterseniz bir aşı yapalım" tabi sadece bunlarla kalsa iyi birde üstüne " nee hamilemisiniz? Kesinlikle çok yanlış bir şey yapmışsınız, biz tavsiye etmiyoruz bu aşamada, sizin için çok tehlikeli ." Sonuç eve üzüntüyle döndük ve üç günü zor ettik, 23 mart çarşamba günü bir arkadaş tavsiyesi ile başka bir veterinere götürdük, karma aşısı yapıldıktan sonra bile gece boyu gayet hareketli ve keyfi yerindeydi, iştahı zaten hep vardı. Sonuç olarak bu veteriner kliniğini kesinlikle tavsiye etmiyorum!!! O kadar hareketli ve neşeli olan bir köpek nasıl bu kadar kötü durumda olur diye düşündüm durdum günlerdir. Yetersiz olan bu muayenenin yanında, ekstra aradığınız hiç bir şeyide bulmanız mümkün değil! Veteriner ; mamadır tasmadır hiç mi bir şey satmaz! Boşa gidersiniz...

Tavsiye Edenler

Henüz tavsiye edilmedi. Eğer kliniği biliyor ve hizmetlerinden memnunsanız, ilk siz tavsiye etmek ister misiniz?