Uygun Mama Önerisi

_SeNa

Kilosu 20 tl civarı önerebileceğiniz en iyi mama hangisidir?

34 CEVAP

Badem22

@_SeNa demek istediğim sana vet masraflarından kalan para ne kadar az olursa olsun ucuz mama kullanırsan ileride hatta çok geçmeden bile kedin ciddi bir şekilde hastalanabilir.

Orta segment mamayı karşılayamıyorsanız başka birine sahiplendirin kedinizi yoksa kedi o kadar ucuz bir mamaya fazla dayanamaz.

Kurta057

Ben senin için dedim beni ilgilendirmez yani

Kurta057

Ya vallahi uzun süre ucuz mama kullanırsan çok sorun yaşarsın veterinerlet zaten paragöz hepimiz biliyoruz ayrıca kedin hasta mı veteriner masrafından bahsettin yoksa aşıları mı diyorsun

Bobur

Önden ufak bir paket deneyin. İyi gelirse büyük paket alırsınız. Hem uyguna gelir hem uzun süre gider. Golosi, Mystic, (Felicia-Pro Choice-Molly-Bonacibo-Van Cat) markalarını önerebilirim. Van Cat ve Bonacibo numune alabilirsiniz.

gulsump

Ne kadar kolay sahiplendirin demek? Her insanın bütçesi aynı mı insanları kendinizle kıyaslıyorsunuz, sen pahalı ve kaliteli mama yedir, soru soran arkadaşa kedini sahiplendir diyerek çirkinlik yapacağına hiç cevap verme ya da mama önerisinde bulun.

Sofia_juju

Reflex vancat

Anonymus998421

Eskiden olsa tamam da şu anda bence 20 tl kaliteli mama bulmak çok zor.Mama fiyatları uçmuş durumda.Yine de siz reflexe bakabilirsiniz.Tabii ki o kadar iyi olmasa da çoğu kişinin sokak kedilerine bu mamayı kullandığını duydum.Tabii ki de kaliteli mamalar vs almak kedinin sağlığı için çok önemli ama bütçeye uygun mama bulmak da çok zor.Bu mamayı ya da happycat vs kullansanız da kedi ölmez sonuçta.

Lunaveelmas

Paw paw kullanabilirsin 1.5 kg 25₺ yada bado market maması 1.5kg 35₺ civarı whiskas kullanmanızı önermiyorum içinde renklendirici var ayrıca dediklerimin yavru maması olanından alırsanız gayet besleyici olur haftad abir kez de yaş mama haşlanmış yumurta verebilirsin

Kurta057

Güzel kardeşim kaliteli mama açık mama da alabilirsin şimdi ucuza kaçarsan veteriner 10 katını isterse napıcaksın lütfen kaliteli mama al lütfen

Snzlc

vancat öneririm gerçekten iyi

Kader767803

Güvenilir bir Photoshop’tan açık mama kaliteli mama alın

Badem22

@phoenix3 böyle bir örnek vermeniz bence hiç iyi değil, tabiki her kedi hastalanmayabilir bunlar istisnadır.

Ama kilosu 20 tl olan bir mamadan hayır gelmez, evet bir süre sever yer belki ama alındığı gibi yüzüne bile bakmayabilir ve olan yine verilen paraya olur.

Ben bunu maalesef deneyimlemiş biri olarak severek yemesi onun hastalanmayacağı anlamına gelmez, iyi bir mamayı toplu alırsanız 10kg gibi ucuza gelir.

Kedinizi seviyorsanız ve sizden çabuk ayrılmasını istemiyorsanız ucuz mamayı savunanları görmemezlikten gelip adam akıllı bir mama alın.

kytheraa

bütcene uygun Mysticve Bonacibo iyi

_SeNa

Önerileriniz için teşekkürler saçma yorum yapanları ciddiye bile almiyorum zaten.

Elifkoc

Bütçe okadarsa ucuz mamaya birazdan pahalı mama yı karıştırıp verebilirsin