Uygun Mama Önerisi

_SeNa

Kilosu 20 tl civarı önerebileceğiniz en iyi mama hangisidir?

34 CEVAP

Kedim_mika_

Arkadaşlar diyorsunuz ya kediye bir Hayri yok ucuz mamanın bilmem ne belki pahalı mama alicak bütçesi yok kimsenin nasıl yaşadığını bilmiyorsunuz bilmeden yargılamayın neden proplan Royal canin onlarda mama paw paw reflex vs. Onlarda mama (şimdi snaa gelelim canım mama önerisi istemiştin reflex güzel paw pawda güzel foxy o şekilde önerebilirim ) 🥰❤️

Patilehayati

mystic vancat felicia boncacibo alabilirsin yaş mamayı kendin yaparsan daha sağlılıklı ve uygun olur

Elifkoc

Pen pawpaw ve trendlayn almayı düşünüyorum kilosu 15 tele civarı

Warriorsans

Mystic öneririm kendi sitesinde 1.5 kg olanı 35 TL’ydi 15 kg olanı vs daha uygundur. Ayrıca yaş mama evde yapabilirsin hem içeriği çok kaliteli olur hemde çok çok uyguna gelir ve en sevdikleri ödül mamasından bile daha çok iştahla yiyorlar.Tarif veriyorum bu tarifle 12 kağıt bardak mama çıkıyor buzluğa atıp ihtiyacın kadar çıkarabilirsin 500 gr tavuk ciğeri, 500 gr tavuk ( ben kasaptan artıkları istiyorum beleşe geliyor yada çorbalık uyguna da satılıyor, kemiklerle beraber haşlarsın) 1 kabak 1 havuç 1 patatesi minimum suyla haşla pişince altını kapat ve 1 yumurta kır zaten sıcağıyla pişer kabukları da ekle 1 tatlı kaşığı zerdeçal baharatı ekle ve blenderdan geçir evde varsa ıspanak semizotu gibi yeşilliklerden de az ekleyebilirsin çiğ bir şekilde.