Öneri Lazım Hediye Alıcam

Kidii

Kuzenimin kuşu için hediye alıcam işe yarar bişey olmaıni istiyorum yardım eder misiniz(?) bir de kuş için vitamin önerir misiniz?

6 CEVAP

Elifkoc

Quik in gaga taşı ve Quik in kuş kırakerini alabilirsin ballı iyi veya kuş oyuncağı

Denizaytt

Proformun kini qldim ben yeni nasildir bilmiyorum ama iyi diyorlar pembe olan

Denizaytt

Zilli oyuncakların hangisini beğenirsen ondan al çok begeniyor kuşlar stres de atar

Batuhanyldz

Bizimki zili çok seviyor tavsiye edebilirim

Melisao

Yaşına göre değişir

teddybal

Zilli kuş salıncağı ya da köprüsü alabilirsiniz çok seviyorlar, daldarı ve kuş krakeri de hayır demedikleri şeyler 😊