Brit Care Sterilised Mi Mattise Somonlu Mu

Ebrarh

brit premium kullanıyodum sensitive ve salmon denedim fakat şu an maması bitiyor ve yeni mama denemek istiyorum. mattisenin nd firmasına ait olduğunu biliyorum fakat somonlu ürününe pek yorum yazılmamış o yüzden kullanan varsa yorumlarını merak ediyorum aynı şekilde britcare tavşanlı ve somonlu ürünlerini kullanan varsa yorumlarını öğrenmek isterim. kedimde daha önceden tavuklu nd kullandığı dönemde mantar ve tüy döküntüsü olmuştu bu yüzden tavuk tercihim değil balıklı ürünlerden daha memnunuz. nd kuzulu ve somonlu ürünlerini kullandık memnunduk fakat şuan ki fiyatları ateş pahası yükseldi :(

6 CEVAP

duman_cat_world

Karşılaştırmak brit care a hakaret olur. içerik olarak kesinlikle brit care. kedim ishal oldu diyenler, hızlı geçiş yapıyorlar tabii ki kedi ishal olur. geçişi bir haftaya yayarsanız ve acele etmezseniz kediniz ishal olmayacaktır.

Palyaco

Matisse brit care ishal problemi yapiyor

tyguler

brit care tabii ki.
gecişi 1 haftadan daha uzun sürede yapmalısiniz. 15 gün gibi. yoksa ishal olması gayet doğal.

Brit care tavşanlı da denedim matisse somonlu da. Brit care e hızlı geçiş yapmadım 10 günde geçiş yaptım. Geçişte problem yoktu ama tam olarak geçince hiç mamalara karşı hassasiyeti olmayan kedim ishal oldu zor toparladık. Geçiş yaptıktan sonra 10 gün daha kullandık hiçbir şekilde düzelmedi. Ondan sonra direkt matisse somonluya geçtik çok memnun kaldık. İçerik olarak evet brit care çok iyi ama içerik iyi olup yaramadıktan sonra faydası yok. Ama belki size iyi gelir. Matissede de çok pirinç var. O iyi geldi ama pirinçten dolayı onu da değiştirdim 10 kg kullandıktan sonra

edmrcglu

matisse yavru biz de ishal problemi yapmıştı kısır maması nasıldır bilmiyorum açıkçası

deniznergis

brit care yumuşak dışkı ve koku yapıyor çok öyle böyle değil