Super Premium?

Cotontzu_Siri

En iyi kuru mamalar super premium olanlardır. Ama artık en kötü mamalarda bile super premium yazıyor. Bunun bir standardı olması gerekmiyor mu? Her mama üreticisi kafasına göre super premium yazabiliyor mu? Bu mamaları şikayet mi etmeliyiz?

15 CEVAP

Cotontzu_Siri

Ya ben mama fabrikası kurucam artık. Doğru düzgün mama üretmek bu kadar zor olamaz. Niye göz göre göre mamayı tahılla doldururlar ki?

Cotontzu_Siri

Maliyet yüksekse fiyat da yüksek olacak :D ismini bile buldum, aklımda süper şeyler var.

dollfacepersian

Cotontzu_Siri ,Cat_Dog_Love
Mama üretseniz koşarak alırım,fiyatı yüksek olsun ama piyasadaki tahılsız mamalar kadar değil. İnsanlar canlarını iyi mamalarla besleyemiyor sonra.
Birde çok yüksek proteinli olmasın,magnezyum,kalsiyum ve fosfor oranları dengeli olsa ve her çeşit et içeren bir mama olsa harika olur. Ben gayet ciddiyim,insanlar çok gençken ünlü olup zengin oluyorsa siz neden kendi mama markanızı üretip Türkiye 'de üretilmiş en yüksek kaliteli mamanın sahibi olmayasınız ki?

Aynen öyle tahıl da doldurmam ben onların doğasına uygun hazırlarım :) evcil hayvan beslenme uzmanı olmayı düşünüyorum

dollfacepersian

Acana,Orijen gibi mamalarda super premium yazmazken kötü mamalarda yazıyor. Bende anlamadım bunu,belli bir kriter yok mu diye merak ediyorum

Cotontzu_Siri

Ben de anlamadım, instinct değil ama profine super premium :/

Sence? :) tabii ki satmak için yapıyorlar çünkü acana orijen kadar iyi içerik yapamıyorlar

Benim de öyle bir hayalim var belki ortak oluruz =P

Ama maaliyet çok yüksek hele ki tahılsız mama yapmak

Aynen kesinlikle 2 yıldır kağıt üzerinde çalışıyorum desem? Dur bakalım belki bomba patlatırız feedetch diye bir makine sayı kedi köpek maması makineleri yapıyormuş:) onları falan inceliyorum yabancı marka mamalara mail atıyorum nasıl ne şekilde üretiliyor diye

Cotontzu_Siri

Tabii. Biraz kar olsun ama abartmaya gerek yok. Neden sadece türkiye, belki dünya olur :) aslında instinct, raw market serisiyle aklımdakini yapmış

Cotontzu_Siri

Ben yazılım uzmanı olmayı düşünüyorum. Sıkıntı olur mu :D

Daha önce duymadığım bir meslek

Cotontzu_Siri

Yazılım mühendisi desem ;)

Cotontzu_Siri

Uğraşmaya gerek yok, %100 et :P şaka tabii ki :D