Kedim Sultan Papağanımın Gözüne Zarar Verdi

Sabah kedim papağanımın etrafına geziniyordu sonra papağanım bağırdı baktım sanki gözü kanlanmış gibi geldi sonra yanlış görmüşümdür diye umursamadım akşam papağanımın gözü dikkat ettiğimde gözü kanlanmış tüyleri kopmuştu zaten fotoğraf koyacağım ne yapmalıyım ???

8 CEVAP

Melh

Veterinere götürmek en iyi şeçim olabilir

AdaCoco

kedi ve kuşu lütfen ayrı odalarda tutun. benim de bir kedim bir kuşum var ve kedim saldırmadığı halde farklı odalarda tutuyorum ve kedim o odaya giremiyor. şimdiki duruma gelecek olursak ACİL veterinere götürün!

Denizaytt

Kesinlikle veterinere götür göz damlası merhem falan verir

Azemm

Kuşlar hakkında yorum yapamam maalesef. Veterinere danıştığınız zaman lütfen burayı da bilgilendirin ^^

Phoenix3

Geçmiş olsun öncelikle :(

Bence de bir an önce veterinere gidin ciddi bir şey varsa hemen müdahale edebilsinler. Onun dışında kediyle kuşu ayrı yerlerde tutmanızı öneririm. Öyle yapmıyorsanız bile kuş her zaman gözünüzün önünde olsun. Geceleri kedinin giremeyeceği bir odaya kilitleyin gerekirse

Snzlc

veterinere götürün ciddi hasar olabilir.

Ozzey

merhaba veterinere gosterin. bir de ayni alanda tutmayin. kusu baska odaya koyun. kusa da kediye yazik. gerci normalde ayri odada tutuyor olabilirsiniz kedi bu durmaz bir yolunu bulup girmis de olabilir. gecmis olsun.

Palyaco

Kanlanma olmuş veteriner damla vericek benimde hint bülbülüne pati atmıştı damla verdiler