Su Kaplarını Döken Apartman Görevlisi

AdaCoco

Dün besleme yaparken 3 kap su koymuştum 2 gün gelmeyeceğim için. ayrıca yerde DOLU bir yaş mama konservesi vardı. adam ilk önce su kaplarından birini döktü (gözümün önünde) ve ben de bir şey diyemedim. Sonra konserveyi çöpe atmaya çalıştı ben de dolu dedim ama kapağını attı. Ben adamın bunları yapma mantığını kavrayamadım. Birisi suları döküyordu ve mama kaplarını atıyordu kimin olduğunu anladım. Fakat ona ne kedinin suyundan? Kenarda duruyor zaten. gerçekten çok sinirlendim. sizin de başınıza böyle şeyler geliyor mu?

35 CEVAP

AdaCoco

@Siyahınsahibi sabitlersem bu sefer ben suyu yenilemek için dökemem.

sahraxfittiko

cat_experct çok iyi fikir

6_zeytin

Özellikle su kaplarına dokunmaları beni çok sinir ediyor.Hayvanın içeceği bir yudum sudan ne istiyorsunuz güneşin altında çoğu çevremde ağaçlık alan yok hayvanlar sıcaktan bunalıyor bırakın artık du hayvanları biraz vicdan sahipi olun.

nemos_world

Gerçekten nasıl vicdanları var anlamıyorum

Gimlihanim

Sanki ne zararı varsa iki kabın. Saçmalığa bak. Kediler alışsalar ne olur yani evlerinin önüne? Ne zarar verebilirler ki bu kadar eziyet ediyorlar? Yazıklar olsun sahiden.