Su Kaplarını Döken Apartman Görevlisi

AdaCoco

Dün besleme yaparken 3 kap su koymuştum 2 gün gelmeyeceğim için. ayrıca yerde DOLU bir yaş mama konservesi vardı. adam ilk önce su kaplarından birini döktü (gözümün önünde) ve ben de bir şey diyemedim. Sonra konserveyi çöpe atmaya çalıştı ben de dolu dedim ama kapağını attı. Ben adamın bunları yapma mantığını kavrayamadım. Birisi suları döküyordu ve mama kaplarını atıyordu kimin olduğunu anladım. Fakat ona ne kedinin suyundan? Kenarda duruyor zaten. gerçekten çok sinirlendim. sizin de başınıza böyle şeyler geliyor mu?

35 CEVAP

SetenayG

Kedileri buraya alıştırıyorsun komşular şikayet ediyor bacım demedi mi :) Alışmıcaklarmış mesele bu. Zehirlemeye çalışanı gördü bu gözler o yüzden ne desek boş

Oqrenerde06

Bir kapta su getirip o apartman görevlisinin başından aşağı indirmek vardı... Su kabı mama kabı bir yerınıze batmıyor bunun gibileri çok fazla malesefff..

Etogay

Tahammül ediyorlardir komsular, el altindan görevliye baski yapanlarda oluyor. Yada tamamen gorevlinin isguzarligi oluyor.

MunevverOzturk

Böyle insanlarla ayni dünyayı paylaşmamayı çok isterdim ama melesef böyleleri var kedileri alıştırıp başına iş cıkartmandan korktugu icin boyle yapıyor muhtemelen kendisiyle konuş bu kedilere mama ve suyu ben koyuyorum eğer dağıtır veya kirletirlerse sorumluluğu benim sularini yemeklerini önünden almamanı rica ediyorum gibisinden konusabilirsin

Cubik

Bizim bahçeye bir tane kedi geliyordu, ne zaman hamile kalsa doğurmak in bizim bahçeyi uygun buluyordu. Çok seviyorum onu hep beslerim. Üst kattaki komşumuz bir gün bize gelip dedi ki: şu kediyi kovun. Doğuruyor. Sanane ya? Sanki yavrularına sen bakıyorsun! Dediği daha bitmedi, "artan yemeğinizi varsa bize verin" böyle insan görünümlü canavarları şikayet etmek lazım

Pollythelilly

Aynısı sokak beslemesi yapan çoğu insanın başına gelmiştir.Ya apartman sakinleri ya da görevli tarafından.Sözlü iletişime girmeden pasif agresiflik yaparak geri adım attırmak lazım bazılarına.Ne kadar söylersek de anlamayacak insanlar çünkü.Bu sıcakta 1kap suyu çok gören insanlar bunlar.

cat_expert

Biz de benzer şeylerle karşılaştık.

En sonunda kapları koyduğum yere bir kağıt astım üstünde "bu kapları döken veya kaldıran başına geleceklere hazır olsun" yazıyordu, o kağıttan sonra kimse kaplara dokunmadı.

Renklipati

Çocuğumuz bu durumu yaşıyoruz, tamam beslenme noktaları var orda veriyoruz fakat ekstra bahçeye gelip ordan çıkmayan korkan kedilerde oluyor şuan iki tanesini sitenin bahçesinde güvenli yerde ayrı bakıyorum çünkü 2 aylık yavrular.. sürekli temiz tutuyorum..yinede surat asanlar laf atanlar oluyor kulağımı kapattım onlara sizde duymazdan gelin inadına verin onlar pes etsin

O dökdükçe inadına doldurun. Ben de çok kavga ettim böyle ama siz bulaşmayın hiç. Sonunda çirkef, cingene hatta obsesif oluyorsunuz. Sayıca fazlalar çünkü. Yapacak bir şey yok.

Snzlc

böyle varlıklar (insan demeye dilim varmıyor) insanı kanser ediyor böyle şeyleri görüp duydukça sinir hastası oluyorum

Esims

Yani gerçekten bu insanların zihniyetini ben anlamıyorum ya! Ben kesinlikle diğer hayvanseverlerle birlik olup o adama karşı çıkardım.

Palyaco

İnsan deyillerki vicdan yok

blue_hpood

ya daha demin haberlerde bir güvenlik görevlisi bir sokak köpeğinin üzerine kaynamış su döküyordu. ya neden ya neden? neden? anlamıyorum, anlamıyorum. ben sorgulamayı bıraktım. yok, bu işin bir mantığı yok. sorguladıkça ben yıpranıyorum. insanlardan hiçbir beklentim kalmadı, hiçbir umudum kalmadı. bittim tükendim. bir sokak köpeğinden ne istersin? ne yapmış olabilir sana? bu nasıl sevgisizlik? dünya nasıl bu hâle geldi? bilmiyorum.. umarım kısa sürede yok olur gideriz.

AdaCoco

mama kabı kalmadı evde artık. mamayı da yere koymak zorundayım. 3 tane mama kabı koydum hepsini attılar. artık kimin olduğunu biliyorum. ben de yazı asacağım.

AdaCoco

yıllardır alışıklar! 1,5 yıldır bakıyorum şimdi mi akıllarına geldi?