Kuşum Çok Saldırgan Aynı Terörist Gibi

drexssi

arkadaslar 1.5 yasında forpus papaganim var. su iciyorum bardaga sinirleniyor, oyun oynuyorum telefondan çıkan sese sinirleniyor, kedimi oynatiyorum zilli oyuncagi ile zile sinirleniyor, muslugu açıyorum musluktan akan suya sinirleniyor. patates soyuyorum patatese sinirleniyor. ciplak ayakla gezemezsiniz ayaginiza sinirlenip ayaga saldiriyor sürekli saldiriyor çok sinirli. siz otururken birden koşup koşup elinize kolunuza yüzünüze saldırıyor.
tüyleri bir ara çok kotulssti ondan dolayi sinirlidir dedim ama yok tüyleri düzeliyor hala aynı herkese saldiriyor ne yapmam lazım.

fotoğrafta tuylerinin kötü Hali ve simdi ki halini gosterdim. 1. fotograf kötü olan. 2. si duzelmekte olan. 3. ise sırtının ve gogsunun onceki ve sonraki hali

7 CEVAP

Elifkoc

Eskiden böylemiydi

Elifkoc

veterinerler sorarsan daha iyi olur

blue_hpood

ne değişti, neyden sonra saldırganlaştı?

drexssi

hayır eskiden böyle değildi

drexssi

kuşumuz ilk geldiğinde yaklaşık 4 veya 5 ay sonra ben ve kardeşim şehir dışına çıktık. yaklaşık 1 yıl önce. ailem evdeydi ama ben ve kardeşim gittikten sonra kuşumuz hastalandı. tüyleri de bu yüzden böyle oldu zaten. sonra da hep saldırgan olmaya devam etti. o zamana kadar ısırmayı bile bilmiyordu

Elifkoc

Canı açıldığından olabilir

Elifkoc

veya strese girmiştir