Kuş Kıraker Önerisi

Elifkoc

kuşum için Quik muhabbet kuşu kırakeri ballı ve meyveli denedim memnun kaldı bayıldı ama 8-9 günde bitirdim neredeyse hiç yemindende yemedi ama ballıyı daha çok beğendi sizinde kraker öneriniz varmı

9 CEVAP

busrausta

Maalesef kuşlar hakkında bilgi sahibi değilim .sorunuzun güncel kalması adına bu yorumu atıyorum

Elifkoc

Teşekkürler

Elifkoc

Teşekkürler

Azemm

Ben de bilgi sahibi değilim. Sorunuzun yukarıda kalması için bu yorumu atıyorum. Bilgi sahibi arkadaşlar illa ki yanıt verecektir

gulsump

Kuşlarıma yaptığım tarifi sizlerle paylaşayım: Bir karıştırma kabına kuş yemi, yumurta beyazı, ince ince rendelenmiş havuç, varsa pancar koyup homojen bir şekilde karıştırıp fırında pişirin. Yumurta beyazı dağılmamasını sağlayacaktır içine koyulan diğer sebzeler de faydalı

gulsump

Hazır satılan krakerlerden bahsetmişsiniz ama evde yapmak daha sağlıklı

Elifkoc

Tamam teşekkürler bende bi ara yapmıştım sevmişti artık bidaha yaparım

Denizaytt

Hazir olanlarda kimyasal yaoışyırıci oluyor almanızi tavise etmem onun yerine dal darı alabilirsiniz veya evde de yapabilirsiniz :)

Batuhanyldz

Hazır satılanları önermem yukarıda arkadaşın verdiği tarifi uygulayabilirsiniz