Kuşum Aşırı Mutsuz Ne Yapmalıyım

Ozzydoni

Merhaba nisan ayında muhabbet kuşlarım 3 yavru verdi biri lutino diğer ikisi normal oldu, fakat diğer ikisini geçtiğimiz günlerde sahiplendirdik ve sadece lutino kaldı.. Çok korkuyor hareketsiz hiçbir şeyden mutlu olmuyor yiyecekler bile onu heyecanlandırmıyor su bile içmiyor günlerdir onu mutlu etmek için oyuncaklar falan da aldım ama hiç bakmıyor bile oyuncaklar ilgisini çekmiyor elime alistirmaya çalıştım çırpınıyor öylece duruyor yemi bile zorla yiyor tavsiyelerinizi bekliyorum 😩

3 CEVAP

Cubik

Yanına bir arkadaş alabilirsin

Denizaytt

Kuslar hemen bunalıma girebilen hayvanlardır yeni kuş sahiplenseniz onunla beraber anlasirlarsa bu durum düzelicektir yemek yememesi büyük bi problem elle besleme yapmanizi tavsiye edebilirim

Batuhanyldz

konuşturma gibi bi amacınız yoksa arkadaş alabilirsiniz