Kuşumun Tüylerinin Neredeyse Tamamıdöküldü

paganpoetry

bu minik kuşlar aslında komşumuzun kuşları, ben bir haftalığına onlara bakacağım ama kuşlardan birinin tüylerinin neredeyse tamamı dökülmüş, ben de miniğin o halini görünce çok üzüldüm eğer kuşuyla ilgili aynı durumu yaşayan varsa neden olduğuyla ve kuşun ölümüne neden olup olmayacağıyla ilgili bilgi verebilir mi lütfen :(

18 CEVAP

betulyasar

Bence aksatmadan güvenilir bir kliniğe götürürseniz iyi olur. Ciddi bir durumu yoksa bile kendi kendinize kuşku yapmamış olursunuz.

paganpoetry

kuşları daha dün akşam aldığım için dökülmenin durup durmadığına emin değilim ve 7-8 aylık civarı olması lazım

paganpoetry

pekala teşekkürler bilgiler için :)