Karganın Kanatları Kesilmiş

blue_hpood

arkadaşlar, benim anneannemin evinin karşısında oturan bi tanıdıkları var, bir kargayı yakalamış, uçmasın diye kanatlarını kesmiş. şu an hâlâ onun elindeymiş. ben bir ay kadar önce belediyeyi aramıştım, ilgilenmemişler. ne yapabilirim? gidip almak isterdim fakat adam belalı birisi, yardımcı olabilecek var mı?

6 CEVAP

Ruh hastası...asla bizzat müdahale etmeyin derin bağlantılarınız ya da ne bileyim mafya tanıdığınız falan yoksa. Haydi'ye şikayet edin. Ne kadar işe yarar bilemiyorum, umarım dikkate alırlar.

tyguler

etraf ruh hastasi psikopat doldu iyice.

blue_hpood

yarın haydi’yi arayıp ihbar edeceğim. benim her geçen gün psikolojim bozuluyor.. manyak herif!

Snzlc

kanım dondu resmen psikopat köpek diye haykırasım geldi

Palyaco

Piyasa ruh hastası dolu

sahraxfittiko

valla etraf ful manyak psikopat oldu aman ha yavrularınızı dışarı salmayın