Exclusion Mama

Mehmetneroo

Arkadaşlar indirim kuponu ile 4 lü yaş mama söylemiştik. Az önce geldi ama o kadar iyi ki anlatamam Nero da delirdi . Kullanan varmı bu mamayı. Kurban olduklarım bir de hediye yollamışlar

33 CEVAP

Hale_kutlu

Bende memnunum ve çevremde kullanan herkes çok memnun.

Ben 1.5 kiloluk ton balıklı kısır mamasını kullandım koyu bir kahverengiydi. 2 paket yedi sonra dışkısı hem çok kokulu hem de yumuşak olduğu için değiştirdim. İçeriği orta segmentte bir mama. Şimdi natures variety kullanıyorum yaklaşık 2.5 ay oldu elimdeki paket bitince değiştireceğim. Kakası top top taş gibi oluyor tüy döküyor ve sanki zayıfladı yaramadı mama gibime geliyor. Tabii bu aralar huysuz belki ondan zayıflamıştır ama Haziran 15 ta maaş günü acana wild parieri sipariş etmeyi düşünüyorum

istar

Arkadaslar biz de denemel için aldık bu mamanin kısır olanı, 1 hafta sonra deli gibi kaşıntı ve benek benek döküntü gorduk.benim oğlum tüysüz olduğu için alerjik reaksiyonları hemen belli oluyor. Tercihiniz sizin, biz Prochoice devam edecegiz