Exclusion Mama İçeriğinde Domuz Yağı

Muezzabalim

Merhaba arkadaşlar buradan takip ettiğim kadarıyla exclusion mamayı çok tâvsiye eden olmuş şu an Hills tuna balıklı yavru kedi maması kullanıyoruz bitmek üzere mama siparişi vermem gerekiyor exclusion yavru kedi maması içeriğinde domuz yağı olduğunu okudum eşim almayalım diyor sizce ne yapayım veya hangi mamaları önerirsiniz tüy sağlığı ve sindirim açısından sağlıklı on numara diyebileceğimiz bir mama olsun fiyat önemli değil

43 CEVAP

Warriorsans

Bence o fiyat segmentine daha iyi mamalar var ve domuz eti türevleri en sağlıksız besinlerden, nd brit care acana gibi markalara bakabilirsiniz

Kedisever1383

Tüm mamalarda var zaten

Muezzabalim

@duman_cat_world Biliyorum kedilere haram değil evet ama.Bilirsiniz ki domuz yağı evde bereketsizlik yapıyor biz maneviyatimiza önem veren insanlarız evimizde Elhamdülillah o sebeple tereddüt ettim başka seçenekler varken bile bile eve bunu sokmak bana doğru gelmiyor herkesin fikrine saygı duyarım cevabınız için teşekkür ederim 🐾❤️

Palyaco

Hayvansal yag yazan hepsinde var domuz yağı hayvansal yag yazmayana bakin

Palyaco

İthal mamalarin hepsinde olduğu yerli mamalara bakin onlarda yok

Muezzabalim

@eneskolon Benim Kedilerim müslüman valla sizinkini bilmem 😂

Muezzabalim

@BerenZ Evet öyle dedim ve sordum da çünkü buradaki pati dostlarımın fikirlerini de önemsiyoruz bana çoğu konuda destek ve fikir verdikleri için hepsine minnettarım bu benim şahsi kanaatim ama herkese saygı duyarım burda amaç fikir alış verişinde bulunmak yanlış bişey yaptığımı düşünmüyorum saygılar 🐾

Muezzabalim

@BerenZ Soruyu sorarken kararsızdım canım o yüzden sordum tavsiye edilen diğer mamaları değerlendiriyorum bilmem anlatabildim mi

Muezzabalim

Pardon ne hediyesi ???? Böyle bişeye ihtiyacım yok Elhamdülillah hatta ben burda aynı şehirde olduğum pati dostlarımın yardımına seve seve koşan bir insanım bir mama konusu nerelere geldi yaa

Muezzabalim

@poncimin çok çok teşekkür ederim aldığım en güzel ve açık yorumlardan biri bu oldu eksik olmayın 🐾

Palyaco

Tüm ithal mamalarda maalesef hayvansal yag var yerli mamalarda Çağatay ve hermos var firma olarak içeriklerini bir guzellestirseler insanlar bu firmaları tercih eder

Palyaco

İthal mamalara para vermekten kurtulurduk

Palyaco

Hermos firması klicker çıkaracak bir çıkarsa içeriği 10 numara beklicez bende suan exclision kullanıyorum 5 ay oldu

Lils

Bu arada hillste domuz yağı kullanıyormuş müşteri hizmetleri açıkladı

Palyaco

Hayvansal yag yazan hepsinde var