Muhabbet Kuşuma İlacı Fazla Verdim İyi Değil

drybean

gecen gün veteriner hekime görüdün hasta diye, vitamın verdi iki tane, şırınga içerisinde, ilacı verirken fazla kaçırdım sanırım hepsni yuttu az önce çok kötüydü sürekli hapşurup kustu şu an daha iyi yapabileceğim bir şey var mı lütfen yardımcı olun bir şey olmaz di mi ? :(((

1 CEVAP

emre536

ilacı fazla kaçırdıgınızı veterinerinize bildirmenız gerekır ,sonuçta ölçlerine göre vermenız gereken bir ilacı siz elinizde olmadan fazla kaçırmışsınız bunuda veterinerize bildrimenız gerekır bence