Kedim İcin Yaptığım Alısveris

hannnngggg

buradan tüm paramı kedime harcayacagımı söylemiştim siparislerimin bir kismi geldi paylasayım dedim yas mama stoğu yaptım kuru mama ve kedi tüneli siparisim gelecek bir de cam peleti denemek istiyorum hala almadığım almak istediğim çok şey var sırayla alacagım, aldıgım ürünler; gimcat yas mamaları iki farklı çeşit 6 lı =12 adet , bozita yas mama 6 adet biri arkada tetra paketli, nutri feline yas mama hindili tavsanlı 7 adet schesir 6 adet, hediye 4 adet gourmet gönderdiler içeriğini beğenmiyorum ama arada verilse diğerlerinin yanında bisey olmaz diye düşünüyorum hediye üç adet wanpy ödülü, wanpy ödül iki paket kendim aldım wets plus taurin ve malt daha sonraki deneyeceğim biofeline olucak, febreze kedi kumu 17 tl’ye düşmüştü 8 litre denemek istedim wets plus somonlu yas mama 1 adet , o cat morina balıklı ödül maması, son olarak matatabi stick, yas mama önerilerinize açığım schesir çok seviyorum içerik olarak farklı lezzetler de denemek istiyorum nd prime kullandım daha önce gimcat fiyatı ile içeriği çok orantılı seviyorum , bozita suzy de ishal yaptı tekrar almayacağım, nutri feline deneyeceğim başarılı buldum

32 CEVAP

hannnngggg

sen şimdi köpek sahibi olanları övüp kedi sahibi olanları mı gomuyorsun parası olan en iyi şekilde bakmaya çalışanları mı kıskanıyorsun shsjsl

diablerose

unabomberr, senin musadene ihtiyacim yok istedigim konuya girmek icin. ayrica soz konusu kisi kendisine katilinmadiginda karsisindaki kisinin zekasina sallayacak kadar zavalli ve eziklik abidesi evet :) kimse kusura bakmasin, eşege altin semer de vursan esek esektir.