Kedim İcin Yaptığım Alısveris

hannnngggg

buradan tüm paramı kedime harcayacagımı söylemiştim siparislerimin bir kismi geldi paylasayım dedim yas mama stoğu yaptım kuru mama ve kedi tüneli siparisim gelecek bir de cam peleti denemek istiyorum hala almadığım almak istediğim çok şey var sırayla alacagım, aldıgım ürünler; gimcat yas mamaları iki farklı çeşit 6 lı =12 adet , bozita yas mama 6 adet biri arkada tetra paketli, nutri feline yas mama hindili tavsanlı 7 adet schesir 6 adet, hediye 4 adet gourmet gönderdiler içeriğini beğenmiyorum ama arada verilse diğerlerinin yanında bisey olmaz diye düşünüyorum hediye üç adet wanpy ödülü, wanpy ödül iki paket kendim aldım wets plus taurin ve malt daha sonraki deneyeceğim biofeline olucak, febreze kedi kumu 17 tl’ye düşmüştü 8 litre denemek istedim wets plus somonlu yas mama 1 adet , o cat morina balıklı ödül maması, son olarak matatabi stick, yas mama önerilerinize açığım schesir çok seviyorum içerik olarak farklı lezzetler de denemek istiyorum nd prime kullandım daha önce gimcat fiyatı ile içeriği çok orantılı seviyorum , bozita suzy de ishal yaptı tekrar almayacağım, nutri feline deneyeceğim başarılı buldum

32 CEVAP

diablerose

bu baslikta neden bu kadar duyar kasıldigini anlamadim. bazen aldiginiz bi kucuk igne bile sizi mutlu edip heyecanlandirir ve bunu birileriyle paylasmak istersiniz. o da paylasmis. gereksiz bulduysaniz yorum atıp başligi ustlere cikarmayin. olsun bitsin. ne kadar toksik insan varsa kendini belli etmis hemen. anca hayvan sevin. insanlara saldirmaya devam. aferim

pasakli_

gerçekten çok üzgünüm, benim vermiş olduğum tepkiyle konu dallanıp budaklanmış. aslında ilk yorumda da anlatmaya çalıştığım şey şu yaram var gocundum. birkaç aydır sorumlu olduğum kedi nüfusunun aşırı derece artması, bırakın iyi beslemeyi gerçekten karınları doyabilsin diye uğraşıyorum. üzerine bunu görünce kendime hayıflandım. ben de çalışıyorum mesai de yapıyorum ama yetemiyorum. aslında konu tamamen benim gocunmam, kusura bakmayasın. konuyu buraya getiren ben oldum. hakkını helal et. diğer arkadaşların da affına sığınıyorum. bir anda işte patladım.

hannnngggg

30 tl’ye kolay ulaştığımı nerden çıkardınız hergun mesai yapıp kendime hiç birsey almadan çok değer verdiğim kedime biseyler aldım ve bu beni mutlu etti paylaşmak istedim bu kadar garip tavırlarla karşılaşacağımı bilseydim yapmazdım zaten gerçekten rahatsız edici olmaya basladı

hannnngggg

gerçekten inanılmazsınız ya 30 tllik gimcat yas mama batmış resmen size ne bu linc paran varsa linc yoksa ezikleme cidden afiyet olsun deyip geçmek çok zor olmamalıydı üslubum sizin ilk başta gorgusuz diye itham da bulunmanızdan kaynaklı tabi ki o şekilde cevap verecektim ay sag ol mu diyecektim kedim dün kısırlaştı bende ona böyle bi alışveriş yapmak istedim iki yas mama ile gorgusuz olunmuyor ne yazık ki veya rezil de olunmuyor her zaman en pahalısı en iyisi degil ve ben buraya yeni yazmaya basladım herkesten öneriler istedim kaliteli olanları seçebilmek en iyisini yapabilmek için herkeste kendi kullandığını yazdı öneride bulundu önerileri dikkate alarak alışveriş yaptım şimdi görsel atınca mı rezil oluyoruz ürün açıklamalarını yazmadım memnuniyetle alakalı deneyip yorum yapacağım kullanmadığım şeyi nasıl açıklayabilirim denemek için aldım sonuçta

gulsump

Ki, paramı çok iyi bir şeye harcadığımı düşünüyorum benimki yaş mama yemese de olur. Şimdi saçma sapan şeyler yazmayın diye söylüyorum

Lils

Son kez açıklama yapmak istedim ben de. O zaman kedimize acana, schesir vs. almayalım. Alanda kullandığı mamayı söylemesin ben acana mamayı kolaylıkla alamıyorum mesela. Herkes bonaciboyla besleyip kalan parayı bağışlasın. Kedisine iyi bakmak istemiş soruyu açan kişi ne var bunda?

diablerose

ebrugur cok haklisin. iste bu sekilde bu uslupla soylenmeli bu. kavga arayarak, cemkirerek degil.

incirreis

O sırada mama ve kedi kumu çekilişleri kovalayan ben..😁
Başlık sahibinin ilk gönderisine bir şey diyemem ama sonraki tavırları hoş değil tabii.

Gimlihanim

Afiyet olsun miniğe ☺️ Schesir ben de çok seviyorum. İçeriği de çok güzel. Zaten aldığınız yaş mamaların nerdeyse hepsi bizim kullandığımız markalar. Harici sadece reflex essential ve felicia konserve mama kullanıyoruz. Size de öneririm içerikleri temiz, güzel mamalar. Felicia konserveler oldukça uygun fiyatlıdır. Bir de vitacraft yaş mama kullanıyoruz. İçeriği aman aman güzel değil ama bayılıyor. Bizim için kurtarıcı gibi. Son olarak bir de vitacraft ödüllerini önerebilirim. Çok seviyorlar.

Warriorsans

Nutrinin yaş mamasını bizim kız çok beğendi. Bu arada gimcat yaş mamanın içinde tuz varmış :/

hannnngggg

ben sokaktaki kedileri de besliyorum üstelik kedimin yedigi maması ile herkesin maddi durumu bir olmayabilir ama çalışıyorum kazanıyorum besliyorum bakıyorum burada göze sokma gibi bir durum yoktu açıkçası aslında aldıklarını böyle paylaşan insanları görünce benim daha çok hoşuma gidiyor herkes ne almış para biriktirip daha iyisini alabilsem diye örnek olması açısından fakat evet kimseye bağış yapmıyorum yapmayı da düşünmüyorum çünkü kimseye güvenmiyorum

hannnngggg

arkadaşlar evcil hayvan bakmak bu ülke de lüks elimden geldiğince sokaktaki canlıları da besliyorum kedi köpek ile ilgilenmek maddiyat gerektiren şeyler maddi durumu el vermeyen gidip balık ve muhabbet kuşu besleyebilir paramızın hesabını size vermeyeceğiz ortalık dolandırıcı kaynıyor kendi ellerimle kapımın önündeki kedileri besliyorum kimseye bagıs falan da yapmayacağım ayrıca herseyin internetten ürün görsellerine bakılarak alındığı su dönemde hala ürün resimlerine görgüsüzce demen seni mağara adamı yapıyor sonuçta ürün paylaşarak para kazanan insanları yönlendiren bir kesim var

hannnngggg

daha önceden de burada sordum ürün paylaşımı yapan öneride bulunan hesaplar varsa takip edeceğim diye böyle şeyleri seviyorum hoşuma gidiyor alışveriş görselleri görmek

hannnngggg

herkes birbirine düştü amacım asla bu değildi ben bi heyecan ile mutluluğumu paylaşmak istemiştim ve burayı bilgi almak icin kullanıyorum ürün paylaşımları beni rahatsız etmiyor sizi de etmez sandım bir daha da paylaşmam olur biter herkes bir savaş veriyor kendince kimse kimsenin neler yaşadığını bilmiyor herkes elinden geleni yapıyor o yüzden bir daha yorum yapmayın bu postu kaldıramıyorum sanırım üstte kalmasın allah herkesin gönlüne göre versin işini gücünü rast getirsin

beyzathemoc1

gün geçmiyor ki şu sitede bir gün boş yapan olmasın