Acil Yaralı Güvercin

Cook

Bahçedeki kedilerimizden biri güvercin yakalamış.Ablam ağzından almış fakat kanadını yaralamış.Gözü kapalı ve sarı iltihap akıyor.Dr animalla sildik,kuş veterinerde şu an.Kanadını bandajla sarmışlar,gözünün de düzenli silinmesi gerekiyor.1 2 haftaya düzelir demişler ama evde tutma imkanımız yok maalesef.Balkona kapalı kutuya koysak birkaç delik açıp yaşayabilir mi?Ya da başka ne yapabiliriz?Veterinerde bırakma imkanımız yok maalesef

2 CEVAP

Cook

Kendi veterinerimizle iletişime geçtik,yatış ücreti almayacak,sadece ilaç ücreti ödeyeceğiz.Teşekkür ederim

Muezzabalim

Balkonda bakabilirsiniz bişey olmaz kutuda durabilir veya geçici birinden bulabilirseniz kafese koyun daha güzel olur güneş ışığı da görür iyileşmesi hızlanır geçmiş olsun Rabbim şifa versin