Siparis Vercem Ama İyi Mi Bu Mama

sedosayan

bu mama iyi peki

16 CEVAP

SelinTuksal

İçeriğine bakıldığında çok iyi de değil, çok kötü de değil. Ben royal canin kullanmıştım önceden. Bu da onun gibi (ben royal caninden memnundum)

sedosayan

yani onreceginiz bi mamami

Cotontzu_Siri

Değil!
Hayvan deneyi yapıyor
Gdo ve kimyasal içeriyor
Gereğinden fazla pahalı
Et miktarı düşük
Fazla tahıl içeriyor
Değerleri yetersiz

Ne öneririm: Nd düşük tahıllı veya now fresh

SelinTuksal

Analiz tablosuna bir daha göz attım. Bence kullanabilirsiniz. Her mama her kediye iyi gelecek diye de bir şey yok ama. Bu bütün kediler için geçerli.

sedosayan

ben simdi almalimiyim almamaliyim

sedosayan

ama gerwginden pahali 359 liraya

Sirinkedisever

Golosi de uygun bütçeli iyi bir mama.

SelinTuksal

Cotontzu_Siri'nin dediği markaya (nd) bir bakın. Daha sonra kendiniz karar verin.

sedosayan

bktm da baya bi pahali 359 lira

Sirinkedisever

Golosoi de pahalı değil; 1,5kg'ı 40TL

sedosayan

iyimi onerirmisiniz eger iyise alcm

Sirinkedisever

Bende kedi alcam 1 hafta sonra falan bana da bi arkadaşım önermişti onun da iki kedisi var ama benim butceme bunu önermişti.

Cotontzu_Siri

Nd düşük tahıllı ile proplanın fiyatı nerdeyse aynı. Pahalı olan tahılsız

sedosayan

o mamayi banada bulurmusunuz baktm ama bulamdm

sedosayan

ton balikli ve somon balikli 1.5 kilo yetiskin iyimi baktm pirincli olan yavru kedilwr icin