Sanabelle Mi Matisse Mi Profine Mi?

teddybal

Anket

Sanabelle Kitten
(18 oy)
Profine Kitten
(1 oy)
Matisse Kitten
(5 oy)
Hill's Tuna Fish Kitten
(7 oy)
Toplam (31 oy)

Arkadaşlar selam, içinde gerçek et olan ama uygun fiyatlı yavru maması arıyorum, Matisse'de et yok biliyorum lakin Farmina'nın diye bunu da düşündüm, Sanabelle ve Profine yakın miktarda et içeriyor ama pirinç ve mısır da var içeriklerinde, ayrıca üçünün ortak özelliği çok kötü tuvalet kokusuymuş, ne dersiniz hangisi daha destekleyici olur büyüyen bir kedi için? Et içeren, minimum tahıllı, daha iyi bir marka öneriniz var mıdır? Proplan kullandık, sonra Hill's e geçtik lakin içimize sinmedi ikisi de :/

19 CEVAP

teddybal

Ne kadar güzel, uzun sağlıklı ömürler diliyorum hepsine 🧿💙

Palyaco

Kullanmanız mamada mısır olmasın mısırı eleyin gluten olmasın eleyin exclision tru instinc naturea vitaminli en iyi mamalar

teddybal

Edit: Sanabelle tuvaletlerini çok feci kötü korkutuyor öldük valla evde, tek eksisi bu oldu😅 Bir dahaki sefere Bozita ile yoluma devam edeceğim sanırım.

teddybal

Evet Nd Ocean'da da aynı şekilde dediğiniz gibi her yer çiğ balık kokuyordu, veteriner hekim bile her muayenede yüzünü ekşitip ne yediriyorsunuz balık gibi kokuyorlar diyordu😅 Ama çok iyi içerikte bir mama gerçekten, koku da gülün dikeni oluyor artık.