Yavru Kedimin Ağız İçinde Siyah Leke

Sahinnesra

Yavru kedim ağız içinde siyah leke çıktı. Ne olduğunu bilen var mı ?

3 CEVAP

emre536

doğustan olur vardır ama sız önceden yoktu yeni oluştu diyorsanız sizi yanıltmak istemem veterınıze sormanız iyi olur ama bence bazı kedılerde bulunan damak lekesı hastalık fln degil , dediim gibi kimseyi yanıltmak istemem veterınızede danışmanız iyi olur

emre536

kedılerde kendılıgınden olan bır leke genellıkle alt ve üst damakda bulunur benım kedılerımdede var

Ahmetemind

Benzer bir soru sorulmuştu, cevaplarına bakabilirsiniz. Anormal bir şey değil, endişelenmenizi pek gerektirecek bir şey yok.
https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/100792-kedimin-agzindaki-siyah-benekler-nedir