İstanbulda Yaşayan Arkadaşlara Duyurulur

pasakli_

https://gida.ibb.istanbul/veteriner-hizmetleri-mudurlugu/haberler/3431/vetbus-ile-sokak-hayvanlarina-saglik-taramasi-hizmeti.html

İbb'nin sokak hayvanları iöin yapnış olduğu hizmet. 3 4 gün çncesinden gidecekleri ilçelerin, mahallelerin haberlerini paylaşıyorlarmış. Sosyal medya hesaplarını takip rdio sokakta yaşayan dostlarımızın kontrollerini ücretsiz bir şekilde yaptırabilirsiniz

6 CEVAP

Superisi814

Ah yaaa keske ülkenin her yerine yayilsa..Helal olsun ibbye..Insallah gorenler , bu durumdan patili canlari nasiplendirenler cok olur..
Insalalh hali vakti yerinde olup da kendi evcilini bedava diye götürmeye calisirken bu tip yerlere, kul hakkina girdigini anlayanlar da olur.Da asil ihtiyaci olanlar nasiplenir ..🙏

AdaCoco

Çok teşekkür ederim. Aşı yapıyorlar mı? Ulaşabileceğimiz bir numaraları var mı? Umarım ihtiyacı olanlar yararlanabilir☺️❤️

Renklipati

Çok güzel bilgi,muayene iç dış parazit kuduz aşısı ve mikroçip takılıyor hatta ev kedisine bile götürünce bakılıyor öyle yazıyor çipte takıyorlar inşaAllah ulaşıp yardım isteyeceğim bende kuduz iç dış aşıları yapılacak kediler var bilgi için tekrar teşekkürler

Warriorsans

Aslında eski bir uygulama bu eskiden her yeri dolaşıyorlardı hatta arayınca mahallene geliyorlardı ama artık değişti uygulama ve yararlanamıyoruz malesef kim bilir ne zaman gelir Arnavutköy’e..

pasakli_

inanın bilmiyorum ufak bir tanıtımını gördüm. sosyal medya hesaplarından ulaşabilirsiniz diyorlardı

Palyaco

Guzel olmus partililerei düşünmek bile incelik