Kuşum Banyo Kabına Girmiyor

kedi_55

Arkadaşlar neredeyse 3 aydır benimle olan kuşum ilkkez yaz tatilinde banyo kabını yanına taktım ama hiç girmedi sonra banyo kabına koydum elimle kapattım ısırdı çıkmaya başladı Oysa eğitimli Kuş Zararsız Hiç Isırmazdı Banyo Suyunu Hep Değiştirdim Hiç Girmedi Elime Aldım Çeşmeyi açtım Kuşumu Sunun Altına koydum Uçtu Gitti benden Iyice Uzaklaştı Eğitimli Kuş Acaba DoĞal Ortamdan Gelmediği Için Petshopta Doğduğu Için Banyo Bilmeyip Girmiyor 2 haftalıktı Aldığımda Napmam Lazım Bu Arada Kuşum Erkek

3 CEVAP

akitalove

Benim kuşum banyo yapiyo suda oda evcil vee insanlara alışık kendiniz zorla sokmayin eger kus banyo kabiysa degistirin buyuk ihtimalle ustu kapaliysa korkuyodur cok derin olmayan kaba cok az bi su koyun ve icine grmesini sabrla bekleyin

kedi_55

Çok teşekkürler denicem sıcakta bayılıcak ölücek diye korkuyorum ağzı açık nefes alıyor eet kapalı banyo açık kullanıcam olmazsa balkona havuz koyucam suyu doldurcam gezsin gezsin en sonunda girer

akitalove

Evet aynenn oyle yapin suyu fazla doldurmayin arada bi ictigi icin arıtılmiş su koyarsaniz iyi olur :)