Muhabbet Kuşum İçin Bir Yardım

Aiden

Şimdi ben bilgisayarda çok vakit geçiren bir insanım muhabbet kuşumda bilgisayarın hemen yanında ve ışık ve ses yüzünden çok uyuyamıyor öğlenden sabah 5 e kadar uykusuz kalabiliyor bir sıkıntı olurmu ?

9 CEVAP

Sirinkedisever

Öğlendem sabah 5e kadar bilgisayarda mısın ki? O.o

Sirinkedisever

*Öğlenden

Sirinkedisever

Bide annemler bana fazla girme diye kızıyo benimki neymiş ki xD

Aiden

peki şöyle yapsam saat 00:00 dan sonra kafesin üsstünü örtüp karanlık bir yere koydum uyusun diye olurmu ?

Cotontzu_Siri

Bence kuşu başka bir yere koyun

akitalove

Aynen baska yere koyun en azndan siz bilgisayar oynarken sessiz bi yere koyun

Giizemyilmaz

Bence de yerini değiştirmelisin

Cotontzu_Siri

Sirinkedisever
Ben de öyleyim.

KedimVar

Aynen benimkiler de sürekli bilgisayarın başındasın diyorlar ama değilmişim :)) kuşunuzun yerini değiştirin. Sorun olur tabi. Sessiz sakin bir yere koyun.