Kedimin Mamasını Veterinere Sormadan Değiştirdim

kedim 3 aylık olduğunda royal canindan, acanaya geçiş yaptım. başta yorumlar yüzünden acanaya tereddütlü yaklaştım, ama kedim mamayı sevdi. İçindekiler açısından çok daha iyi bir mama kızım için, bu son hafta tüyleri parlamaya başladı. veterinere mamayı değiştireceğimi sormadım, çünkü nereye baksam(ki buna royal mamanın içeriği dahil) herkes çok kötü olduğunu söylüyordu. Sizce hangi mama daha iyi, doğru olanı yaptığımu düşünüyorum?

10 CEVAP

Warriorsans

Kedinize de iyi geldiyse harika bir tercih yapmışsınız.

royal canin kitten'dan Acana First Feast'a geçtim bu arada

tyguler

Gayet iyi bir seçim olmuş 👍🏻

Lils

Kediniz kısırsa acana kısır kedi maması kullanın bence. Diğer çeşitler ağır gelebilir. Yavruyken her çeşidini alabilirsiniz. First fesat yavru olandı sanırım. Ben olsam kedim 6 aylık olunca başka çeşide geçerdim. Acana tüm yaş evreleri için çünkü

simbakedi

cok iyi yapmissiniz. imkaniniz oldugu surece devam edin lutfen❤️ veterinere mama konusunda danismaniza gerek yok zaten. royal canin icerigini gercekten begenmiyorum. tedavi disinda ya da son carem degilse asla kullanmam. yurt disinda da kotu degerlendirilen bir mama zaten.
royal canin: http://catfooddb.com/brand/royal%20canin
acana: http://catfooddb.com/brand/acana

orhdoner

Çok iyi yapmışsınız afiyet şifa olsun kedinize kedinize de iyi gelmesine sevindim harika bir seçim 🙏

Palyaco

Royal canin sadece tedavi amaçlı mamaları iyi acana iyi mama sadece vitamin değerleri dusuk

Lokumcukk

Kedim bir yaşına girecek veterinere hiç mama sormadım o da hiç mama önermedi sadece tavuklu mama verme dedi

kedim şu an 4 aylık o yüzden first feast kullanıyorum, kedim de mamayı sevdiği için bununla devam edeceğim. içeriği açısından da içim rahat

teşekkür ederim yorumlar için 🥺🥺