Muhabbet Kuşum İçin Bir Yardım 2

Aiden

Arkadaşlar benim kuşumun kafesi kendi kendine kapanmıyor yani o demir şeyi ben bişiler yaptım bozdum böyle :d efendim ondan sonra bizim Azir öğrenmiş kafesin yolunu hep kafesini açıp kaçıyor bende bundan sonra öyle yapmasın diye mandal taktım ve 1 hafta sonra kuşum mandalı kemiriyor mandalı ileri geri itip çekiyor üstüne çıkıyor bunda bir sıkıntımı var yoksa oyunmu oynuyor ?

5 CEVAP

betulaltundal

Kendisi açıp çıkmaya alışmış, mandalı da açmaya çalışıyorum olabilir. Bence bu problem değil. Sık sık çıkarın kafesten uçsun yazık hayvan kafeste sıkılıyordur.

Aiden

kendisinin fazla sıcağa çarpıntısı varmış veteriner dedi o yüzden sıcak havalarda çok çıkarmıyorum e malum son zamanalrda serinlikte olmuyor çok çıkartamıyorum

KedimVar

Evet açmaya çalışıyordur :)) sorun olmaz bırakın ısırsın oynasın. Ama akşamları yani daha serin olan saatlerde her gün çıkarın dışarı. Uçsun.

Askusum

Açmaya çalışıyor yaramaz :) akşam serinlerinde uçurtma bilirsiniz :)

mia1598

Çok sicaklarda bunaliyorlar ben kanatlarinin iç kismini hafif ıslatiyordum öyle saliyordum .Ve alıstırırsaniz sürekli dışarıda durup sadece yemek yemek icin veya canı istediğinde giriyor kafesine . bizimkisi sadece yem yemek ve uyumak icin giriyordu