Arkadaşlar Mıgrosta %40 İndirim Var

Elifkoc

Arkadaşlar migrosta 4 ekime kadar tüm hayvan ürünlerinde%40 indirim varmış

4 CEVAP

End_19

Tşkler

End_19

Tşkler 😊

duman_cat_world

Evet haber verdiğiniz iyi oldu zaten biliyordum. Ben de yarın gidip sokakta beslediğim minnoşlar için kuru mama ve yaş mama alıp stoklayacağım %40 indirim kaçmaz🙈 Bir de dreamies ödül mamiğini çok seviyorlar ondan da alalım bayramlarını kutlayalım 🥳😋

Nisaknsz

Tr en d yol'da migros var oradan sipariş verdim bende. Sokaktaki minnoşlar için yaşmamalar çok uygun.