Kedim Dün Geceden Beri Yok ?

rick

Merhaba herkese öncelikle. Ben yaklaşık 1 ay önce bi konu açmıştım belki hatırlarsınız (konunun linkini aşağıya atacağım) bahçemizde 2 dişi kedi besliyoruz ve bir tanesi kayıp diye o kedim hala bulunamadı ve şimdide dün geceden beri diğer kedim yok. Fakat şöyle bir durum var dün gece kaybolan kedim anne kediydi 4 tane yavrusu var yavrular tamı tamına 3 aylık oldular bugun. Acaba yavrularını kendi başlarının çaresine bakmaları için mi bıraktı yoksa başına bir şey mi geldi sizce cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

demiş olduğum konunun linki: https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/101215-kedim-5-gundur-yok-gelir-mi

9 CEVAP

Renklipati

Bazan bırakıp gidebiliyor lar emzirmeyi kesince büyüdükleri ni düşündüğü için, ama başına bir şeyde gelmiş olabilir yada bir yerde takılıp kaldı umarım gelir bu kediniz başına bir şey gelmeden

Lils

Yavrularını bıraktı büyük ihtimalle. Belki mama bulmak için bir yere gidip orada kalmıştır. Daha önce öyle bir durum yaşamıştım. 1 günlüğüne başka bir ilçeye gidince bahçedeki yavru yemek vermedik diye bizi terk etmişti. Başına bir şey geleceğini sanmıyorum güvenli bir ortamdaydı çünkü büyük ihtimalle karşı evlerde oturan bir kişi beslemeye başladı o da orada kaldı. Başına bir şey gelmiş olma durumu da var ama bu daha düşük bir olasılık bence.

edadnmzr

Büyüdükleri için bıraktığını düşünüyorum. Ben kedimi 3 aylıkken dışarıdan aldım tek başınaydı

rick

Çok çok teşekkür ederim hepinize içimi bi nebze olsun rahatlattınız

orhdoner

Yavruları büyüyünce bırakıyorlar tekrar kızgınlığa giriyorlar benim de baktığım öyle kedi var hep aynısı oluyor yavrular 3 aya dogru olunca bırakıp gidiyor daha gelmiyor sonra ortaya çıkınca bakıyorum hamile kalmış tekrardan kötü birşey olmamıştır merak etmeyin 🙏

rick

Kedim geri geldi :)) hepinize tekrardan teşekkürler

orhdoner

☺️ ne mutlu ne güzel haber sağlıklı huzurlu mutlu uzun ömürler dilerim 🙏

orhdoner

Yavruları büyüyünce bırakıyorlar tekrar kızgınlığa giriyorlar benim de baktığım öyle kedi var hep aynısı oluyor yavrular 3 aya dogru olunca bırakıp gidiyor daha gelmiyor sonra ortaya çıkınca bakıyorum hamile kalmış tekrardan kötü birşey olmamıştır merak etmeyin 🙏

orhdoner

Yavruları büyüyünce bırakıyorlar tekrar kızgınlığa giriyorlar benim de baktığım öyle kedi var hep aynısı oluyor yavrular 3 aya dogru olunca bırakıp gidiyor daha gelmiyor sonra ortaya çıkınca bakıyorum hamile kalmış tekrardan kötü birşey olmamıştır merak etmeyin 🙏