Bugünkü Maceramız

Cubik

Merhaba arkadaşlar. Bugün bi macera yaşadık. Bunu sizlerle paylaşmak istedim:

Bu sabah balkonu açtığımızda bizi karşılayan tek kişi köfteydi. Asu zaten evde. Köfteyi içeri aldık ve mematiyi aramak üzere dışarı çıktık.
Sokak sokak dolaşıyoruz, çöpleri bakıyoruz, bağırıyoruz çağırıyoruz ama yok. Memati yok! Bütün gün aramadığjmız yer kalmadı. Sonra aramyı bıraktık. Aklımızdan hiç çıkmadı. Sonra, ben meraktan duramadım ve dışarı çıktım. Baktım, memo'nun sesi geliyor. Sonra kedileri besleyen bir kadın , daha tuğlaları yeni dizilmiş olan evin en üst kattaki camını gösterdi. Ev daha tamamlanmadığı için pencere yok tabi, boşluk sadece. Memati orda miyavlayıp duran bir Memati. Tam o sırda babam işten geldi. (Babamla memati nin arasında çok farklı bir bağ var. Çok seviyorlar birbirlerini) babamla ben inşaata fırladığımız gibi en üst kata çıktık ve memoyu aldık. Korkudan mıdır, yağmurdan mıdır bilmem ama tir tir titriyordu. Açtı da. İnşaatta çalışan bir adam, "bize kendini yaklaştırmadı kaçtı. Yakalayamadık siz alın. Bu arada sahibi siz misiniz?" Dedi evet dedik ve eve döndük.

17 CEVAP

Cubik

Konuyla ilgili bi şey olmadığı için onu seçtim o kadar abartılacak bişey yok

orhdoner

Size de çok geçmiş olsun çok üzücü bir durum yaşamışsınız gerçekten şükür sonunda bulunmuş artık emin ellerde zavallı ne kadar korkmuş kıyamam ya 🙏