Kuş Enerji Blokları, Mineral Bloklar, Vitamin Damlaları Sağlıklı Mı?

teddybal

Selam arkadaşlar, veterinerimiz (kanatlı uzmanı) kafese bu gibi şeyler koymayın hiçbir faydası yok, piyasada satılan vitamin damlaları gereksiz ve yetersiz, yem ve sudan başka bir şey olmasın demişti kafeste.(ki işinin ehli de, kuşumun geçmeyen ishalini nokta atışı tedavi ile iyileştirdi, daha önce gezdigim iki veterinerde hiçbir düzelme olmamıştı) Ama hiçbir takviye olmadan beklemek garip geliyor, aylar geçti bu arada takviyeleri keseli veterinerimizi dinledik, şimdi ise iki kuşumuzun krampları başladı kafese pat diye düşüp birkaç sn çırpınıyorlar, bu b vit.eksikliği belirtisi olsa gerek ama ben böyle her seferinde bir sorun çıkmasını mı beklemeliyim, önlem almak da gerekmez mi ne yapacağım sizin kanatlı uzmanı vet.tavsiyeleriniz var mı?

3 CEVAP

teddybal

***kanatlı uzmanı veterinerlerinizin bu konuda tavsiyeleri oldu mu, olduysa ne gibi önerilerde bulundular?

teddybal

Up?

teddybal

Akşam up'ı..
:')