Kedimin Mamasını Hangi Sıklıkla Degişmeliyım

Canimyavrum

Arkadaslar kedimin ilk sahibi nd ile besliyormuş 2. Sahibi spektrum yanliz (spektrum 4 gün kullanilan bir mama )ben aldgimda royal canin beybi mont kitte ile beslemeye başladim .1 hafta kadar sonra vetimiz tuna balimli hills önerdi 1 hafta kadar asamali hilsse gecis yaptim fakat hillste hic taze et yok ben 1.5 kg bu paket bitmeye geldginde acanaya gecis yapmak isterim sizce şu an kizim 2 ay 8 günlük bu sürede bu kadar mama degişikligi ona zarar werirmi yoksa hemen acanaya geçiş mi yapmaliyim yada bu paketi bitirmelimiyim🤔

33 CEVAP

Lokumcukk

Bence acanaya geçin sonrasında bıkana kadar değiştirmeyin

teddybal

Gimcat Kitten'ın içinde zaten bebeklere yetecek miktarda malt da var. Malt olana 6 aydan sonra geçersiniz. İkisini birlikte vermeyin şimdi.

teddybal

Gimcat Kitten Paste
https://www.gimcat.info/en/produkte/gimcat-kitten-paste-50-g/

İncelemek isterseniz içerik bilgisi linkte var.