Petlebi Barf/Raw Mama Yapsa? :)

theyusra

soru değil istek 😁 geçen burada biri yazmıştı gerçekten çok mantıklı geldi, Türkiye'de barf/raw mama üreten kimseye güvenilmiyor tahmin edersiniz ki. ama şöyle petlebi bu işe girse, petlebi güvencesiyle çocuklarımızı beslesek.. ha ne dersiniz güzel olmaz mıydı? bence bütün pati ebeveynleri olarak buna ihtiyacımız var. bilerek buraya yazıyorum ki belki benim gibi başka isteyenler varsa dikkate alıp böyle bir şey yapabilirler 🤩

26 CEVAP

Renklipati

Petlebi tüm postları yorumları okuyor eminim bu isteğinizide görecektir bellimi olur belki yakında oda olur güvenilir orjinaliğinden hiç şüphe duymadığım mama konusu tek site burası

duman_cat_world

Aynen şahane olur petlebi güvencesiyle soğuk bir şekilde teslim edilir barf mamalarımız😋 Petlebi duy sesimizi😻😻

diablerose

cok talep olur mu bilmem ama guzel olurdu. pek pratik degil, fazla bilinmiyor, kediler yaş mamaya bile burun kıvıracak kadar özlerinden uzaklasmis durumda. diger taraftan barf mamalarin bilinirligi giderek artiyor. ama yakin gelecekte boyle bi girisimde bulunmazlar gibime geliyor.

hannnngggg

bence guzel bir adım olur fakat çok satmaz gibime geliyor cunku hala bu platform da kedime yas mama vermiyorum veteriner söyle böyle dedi zararlı vs soruları dönüyor kaldı ki çiğ besleyecekler

theyusra

@simbakedi rawforus'a güvenenler çok var ama ben ona bile şüpheli yaklaşıyorum hahshahsha ayrıca gereksiz pahalı olduğunu da düşünüyorum, biraz sömürüyorlar sanki

orhdoner

Aynen malesef ben de burasının dışında sitelere ben de pek güvenemiyorum en azından burası getirse faydalanırız 🥰 Güzel bir düşünce olmuş teşekkür ederiz post için umarım gerçekleşir 🙏

theyusra

bunun hakkında bi petlebi'ye yazsam mı ne dersiniz? 🥺

melisardhnl

Barf mama olarak ketobarf mama önerebilirim gayet güvenilir bir marka ben daha almadım kullanmadım ama yakın zamanda almayı düşünüyorum

simbakedi

petlebi guvenilirligi bir yana da raw for us da guvenilir degil mi ya hahahdjshdhf bana oyle geliyordu da

theyusra

@hannnngggg olsun biz varız, en çok pro plan satıyor diye whiskas üretmeyi bırakıyor mu? gerçekten araştırmayı bilen herkes eninde sonunda bu yola giriyor zaten hahshahaa

AslanPati

İmkanım olsa ben de barf beslerim. Galiba en iyisi kendi barfını evde yapmak.

theyusra

@AslanPati ev barf yapmak çok zor malesef, hele bizim gibi günün sadece belli saatlerinde evinde olanlar için daha da zor. ama haklısınız en güzeli evde yapmak aslında.

Gimlihanim

Keşke yapsa ben de çok sevinirim 😅😅 çiğ beslemeye geçmekle geçmemek arasında gidip geliyorum sırf güvenemediğimden 🤦🏻‍♀️

orhdoner

Evet çok iyi olabilir güzel bir post açmışsınız umarım burası da başlar herkes de faydalanır🙏

theyusra

@orhdoner teşekkürlerrr 🥺 gerçekten yaptığı barf mamaya inanacağım tek yer burası, başka herkese şüpheli yaklaşıyorum çocuğum mecbur kuru mamaya talim oluyor yine 😔